DNT Safety Sp. z o.o.

Cyfrowe systemy ważące, wagi, wózki paletowe z wagami, wagi do wózków paletowych, wagi do wózków widłowych, system do sztaplowania i desztaplowania pustych palet Paltower, systemy antykolizyjne i ostrzegające

DNT Safety Sp. z o.o.

Mobilne systemy ważące

W ostatnich kilku latach następuje gwałtowne zainteresowanie dodatkowym osprzętem do wózków widłowych.

Wyposażenie urządzeń transportowych w dodatkowe funkcjonalności w czasach ograniczenia kosztów działalności firm staje się niezwykle ważne.

Niewątpliwie przydatnymi urządzeniami oszczędzającymi czas i pieniądze są mobilne systemy ważące.

Wózki ze zintegrowanym wielofunkcyjnym terminalem wagowym, są idealne do zastosowania wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zarządzanie danymi ważonego towaru; na przykład: przyjmowanie i wydawanie towaru, inwentaryzacje, liczenie sztuk, fakturowanie, dozowanie, drukowanie etykiet itp.

Proces kompletacji uznawany jest często za priorytetowy dla całego procesu magazynowania, co według specjalistów może stanowić poziom nawet 60% kosztów operacyjnych .

To tu podejmowane są decyzje dotyczące przepływu towarów od dostawcy do odbiorcy.

Koszty ponoszone na kompletacje, generowane są głównie przez najbardziej pracochłonne czynności potrzebne do jej wykonania.

Ponadto, duży udział mają tutaj takie elementy jak technologia kompletacji czy też minimalizowanie wszelkich błędów jakie pojawiają się w tej części procesu.

To wiąże się z obsługą informatyczną magazynu zarządzającą przepływem materiałowym a istotnym parametrem kontrolnym niewątpliwie staje się waga i ważenie.

Szeroki wachlarz dostępnych interfejsów i oprogramowania, czyni inteligentny wózek, mobilną stacją wagową zintegrowaną z firmowym systemem komputerowym.